Pohodová zima
v Jeseníků

Sedačková
lanovka

2,6 km
sjezdovek

Dětský park
a lyžařská škola

Restaurace
a aprés ski

Večerní
lyžování

Parkování
zdarma

Užijte si zimu plnými doušky. Na lyžích, snowboardu i na běžkách. Skipark Filipovice poskytuje díky mírnějšímu sklonu svahu, příznivému klimatu a bohaté nabídce služeb ideální zázemí pro rodiny s dětmi. A najdete u nás také skvělé podmíny pro večerní lyžování na nejdelší sjezdovce se sedačkovou lanovkou v Jeseníkách.

Bohatá nabídka ubytování
Vyrazte poznávat okolí

Wellness Jeseník

Zrelaxujte své tělo na masáži, v sauně, bylinné a parní lázni nebo ve whirlpoolu v centru Jeseníku.

Praděd

Nejvyššímu vrcholu Hrubého Jeseníku (1 492 m n. m.) dominuje televizní vysílač s rozhlednou, odkud se otevírá neopakovatelný výhled nejen na Beskydy, slovenskou Malou Fatru nebo Vysoké Tatry, ale můžete dohlédnout až do rakouských Alp.

Sáňkařská dráha Křížový vrch

Skvělý tip na výlet s dětmi. Téměř kilometr dlouhá dráha s převýšením více než 100 metrů a 12 zatáčkami nabízí zcela ojedinělý sáňkařský zážitek.

Ski areál Červenohorské sedlo

Vyhlášený lyžařský areál s dobrými sněhovými podmínkami. Čtveřice více než kilometr dlouhých sjezdovek je vhodná pro děti, ale uspokojí i náročné lyžaře. Sedlo je také oblíbeným výchozím bodem pro běžkaře, kteří odsud po Jesenické magistrále vyrážejí na Praděd.

Zámek Velké Losiny

Seznamte se s pohnutou historií čarodějnických procesů a projděte si interiéry jednoho z nejkrásnějších renesančních zámků u nás.

Dlouhé Stráně

Jedinečná přečerpávací vodní elektrárna patří po právu mezi 7 největších divů České republiky. Během organizovaných exkurzí se můžete podívat i do podzemí elektrárny, od horní nádrže můžete do údolí sjet na koloběžkách.

Apartmány Filipovice

Uprostřed působivé krajiny Jeseníku se v Apartmánech Filipovice vaše dovolená promění v neopakovatelný zážitek.

Penzion Vlastní kuchyň Parkování Sauna Domácí mazlíčci
Telefon +420606150150
E-Mail info@apartmanyfilipovice.cz
Web https://www.apartmanyfilipovice.cz/cs/uvod

Hotel Stará pošta

Hotel Stará Pošta*** s ubytovací kapacitou 145 lůžek (Standard, Ekonomy a Depandance) je ojedinělý nejen svojí polohou, ale především dobovou architekturou prvorepublikového sudetského pohraničí, vsazenou do překrásné zahrady s výhledem na kouzelné scenérie okolních hor. Své hosty láká Stará Pošta svou tajuplnou historií a domácí atmosférou.

Hotel Restaurace Snídaně Polo/plná penze Parkování Domácí mazlíčci Zahrada Sauna Bazén Gril Dětská herna
Telefon +420606150150
E-Mail info@hotelstaraposta.cz
Web https://www.hotel-staraposta.cz/cs/

Chalupa ESTY

Dva apartmány a dva samostatné pokoje čítají celkem 16 lůžek ideálně pro 4 rodiny. Rezervovat si můžete jak celou chatu, tak dílčí apartmány a pokoje. K dispozici je finská sauna, venkovní bazén a další bohaté vybavení.

Soukromí Vlastní kuchyň Parkování Domácí mazlíčci Zahrada Sauna Bazén Gril Dětská herna
Telefon +420 737 34 60 60
E-Mail pompe.p@seznam.cz
Web http://www.jeseniky-esty.com/

Chata Urban

Chata se pronajímá jako celek nebo po částech. Má dva samostatné vchody, jednu velkou společenskou místnost s výčepem na pivo, tři kuchyně, 2x samostatné WC, 4x koupelnu se záchodem, televize, WI-FI, místnost na úschovu kol a lyží. V létě je k dispozici bazén, kuželky, koutek pro děti, venkovní ohniště, gril, venkovní posezení, travnaté hřiště se sítí.

Soukromí Vlastní kuchyň Domácí mazlíčci Gril Zahrada Parkování
Telefon +420733347253 
E-Mail rezervace@chatafilipovice.cz
Web http://www.ubytovanidami.cz
aktuální teplota
výška sněhu
provoz skiareálu
večerní lyžování
webkamera